TD-908 psa dmychadlo fén

TD-908 psa dmychadlo fén
Chat teď
Podrobnosti o produktu

TD-908 šumu Terminátor centrální sušička systém

Lékařský svět již dlouho ví, že expozice nadměrnému hluku vyvolává ztrátu sluchu a přispívá k jiné nemoci (tj onemocnění srdce, úzkost a stres související s nemocí).

Jako prostředkem, který napomáhá omezit katalyzátor těchto fyzické onemocnění a k ochraně a zlepšení zdraví a pracovního prostředí kadeřnictví jsme strávili roky hledáním hlukovou situaci čelit čeledín.

Průlom se!

Výsledkem je naše hluku Terminátor, který zahrnuje technologie, která využívá prostředků a řešení pro snížení hluku na domácí sušičky.

Terminátorem hluku je kombinace mnoha vyspělých technologií, včetně vedení hlučnosti, odhlučnění, přenos hluku do ovzduší, atd.

Nyní, že tato revoluční technologie se používá na naše centrální sušička systému, hluk se snížil na úžasně nízkou úroveň 65dB. To je velkým úspěchem v oblasti domácích sušáren.

Systém velmi účinně funguje dvou výkonný duální motor sušičky. To umožňuje dva soutěžních pracovat samostatně, sušení dvou psů najednou.

Jsme dokonce mohl 4 sušičky do bydlení, takže hluk Terminátor silnější. Čtyři vysoušeče uvnitř se čtyřmi vývody individuální vítr umožňuje 4 soutěžních pracovat ve stejnou dobu.

Jsme se nejen snížení okolního hluku, ale také nabízí možnost odstranění zdroje hluku z oblasti péče.

Dvě dlouhé ohebné hadice 10m (nad 32') přenést 90-95 m/s vysoká rychlost větru z hlavní jednotky do péče tabulku.

Hadice lze montovat do stropu místnosti. To umožňuje snadný přístup, držet je po ruce ještě mimo nebezpečí.

Když se hadice jsou připojeny k naší chytře navržený jaro vyrovnané armatury, jsou k dispozici, ale z cesty. Když potřebujete využívání sušičky, jen strhnout trysky jemně a pak ji zpět, když jste hotovi.

Aby tento stroj neuvěřitelně uživatelsky přívětivý a pohodlné, jste schopni ovládat sušička stisknutím tlačítka na ruční hubici. To eliminuje potřebu chodit k jednotce do polohy zapnuto/vypnuto. Tam je hlavní systém One-tlačítko-Start.

Můžete umístit jednotku stříhání místnost, která vypadá jako skříň, nebo ji z místnosti dramaticky snížit hluk.

Ergonomické; lidé, pet a čeledín přátelský; Tento snadno použitelný design vám přináší zážitek, zatímco vytváření zdravější a příjemnější pracovní prostředí.


Dotaz