Duha Titan pokovování, čeledín hřeben

Duha Titan pokovování, čeledín hřeben
Chat teď
Podrobnosti o produktu

HRANOL hřeben

Série Prism je dlouholetý oblíbený profesionální tvarovací sada. Vybrané a Doporučené instruktorů a předloh čeledín. Jsou to vynikající dokončování hřebeny s jedinečným rainbow Titan pokovování, který je odolný proti korozi.

Kalené zuby jsou vyvrtané do pevné kovové páteře. Protiskluzová páteře je tvarovanou pro lepší úchop a snadnost používání. Zaoblené zuby jsou hladké a elegantní, jemné na dotek.

HIKATO

Řada HIKATO nabízí široké spektrum nůžky. Ideální volba pro rušné péče salony. Každý střih je vyroben z ručně japonské oceli nejvyšší výkon a zajištění dlouho dobu životnosti a výkonu.

HRANOL

Na stejné úrovni s dalšími top line nůžky, The Rainbow a Deep Space černé barevné Prism série poskytuje vynikající výkon. Je vyroben z vysoce kvalitní japonské 440C titanové nerezové oceli. Nabízí skvělou hodnotu a stylu. Oblíbenou volbou pro šampión čeledín ve světě přes.

LABUŤ

Labuť je zkosení pro módní čeledín, kteří požadují výkon a hodnotu. Každý střih je vyroben z nerezové oceli a maloval v 5 nádherných barev; Barbie Pink, levandule, nebesky modrá, slunečnicový žlutá a černá prostoru.

SAMET

Creme de la creme nůžek. Sametová série je jednou z nejvyšší kvality linky na trhu. Hlavní soutěžních zvolit tyto nůžky oproti ostatním značně vyšší ceny. Tato řada je vyroben z vysoce kvalitní japonské 440C z nerezové oceli s ručně leštěný povrch. Zpracování je výjimečný. Drží to edge déle než většina ostatních. Moderní a ergonomický zkosit úchyt návrhu funkce "jeřáb stisk", určené k pomoci zmírnit stres na ramena a zápěstí.


Dotaz